Szukasz prezentu na 18 dla dziewczyny? Podpowiadamy jak rozwiązać ten dylemat.

Osiemnaste urodziny to niezwykłe i długo wyczekiwane wydarzenie w życiu każdego nastolatka. Ze względu na ważność i doniosłość tej okazji, wybór upominku stanowi spore wyzwanie. Jaki powinien być prezent na 18? Przedstawiamy kilka wskazówek, które pomogą Ci wybrać fajny osiemnastkowy upominek.

- Trwałość

Prezent na 18 to często pamiątka. Ma dużą wartość sentymentalną i dzięki wspomnieniom pozwala „cofnąć się w czasie” do tego szczególnego okresu. Warto wybrać coś, co szybko się nie zniszczy lub nie zużyje.

- Uroczystość

Prezent na 18 w postaci zabawnych gadżetów to rozwiązanie dla młodzieży i nieco dalszych znajomych. Jeśli jubilatka to osoba Ci bliska, wybierz „poważny” prezent. Taki upominek podkreśli uroczystość chwili i pokaże, że zależy Ci na relacji.

- Praktyczność

To aspekt rozważany nie tylko przy wyborze prezentów na 18. W tej kwestii wiele zależy od preferencji osoby, która ma zostać obdarowana. Jeżeli lubi dekoracje lub kolekcjonuje jakąś formę sztuki, warto pójść w tym kierunku. Jeśli nie przepada za taką formą podarunków, spróbuj wybrać coś, czego będzie mogła na bieżąco używać.

- Cena

Istotny czynnik, który skutecznie ogranicza prezentową wyobraźnię. Zastanów się jaką sumę chcesz przeznaczyć na upominek. Jak już to zrobisz, rozważ jakie możliwości obejmuje ta kwota. Pamiętaj, że prezent na 18 nie musi być drogi. Najważniejsze są Twoje intencje.

Wiesz już jakie kryteria powinien spełniać upominek, ale dalej nie masz pomysłu co kupić? Oto kilka propozycji, które wpisują się w powyższe zalecenia:

1. Biżuteria

Trwały i praktyczny prezent na 18. Ma uroczysty charakter i wbrew pozorom, wcale nie jest droga. Wybierz srebro – to ekonomiczne i odporne na działanie czasu rozwiązanie. Duża różnorodność modeli pozwoli Ci dobrać biżuterię, która idealnie wpasuje się w gust i styl jubilatki. W zależności od kwoty, jaką chcesz przeznaczyć na upominek, możesz zdecydować się na drobiazg, w postaci samych kolczyków czy bransoletki lub skompletować cały zestaw.

2. Perfumy

Fajny i praktyczny prezent na 18. Minusem perfum jest zazwyczaj wybór odpowiedniego zapachu. Będzie łatwiej, jeśli znasz preferencje jubilatki. Bez tej wiedzy taka forma upominku jest nieco ryzykowna.

3. Dekoracje

Prezent na 18 dla wielbicielek sztuki i designu. Oryginalny obraz, fotografia lub rzeźba to upominek na lata.

Mamy nadzieję, że nasze wskazówki okazały się interesujące i wiesz już jaki prezent na 18 wybrać. Jeśli nasze propozycje Cię nie przekonały, skorzystaj z zaproponowanych kryteriów i spróbuj przemyśleć temat. Naszym hitem jest biżuteria!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl