O nas

Kto tworzy Silver Style?

Nazywam się Jarosław Grzesiński i jako esteta muszę przyznać, że od zawsze inspirowało mnie ponadczasowe piękno i rozwiązania, które nie będą tymczasowymi trendami. Projektowanie biżuterii artystycznej wypełnia nie tylko mój czas, ale i każdą komórkę umysłu. Zwieńczeniem tej pasji było założenie w 2005 r. firmy - byłem sobie wówczas sterem, żeglarzem i okrętem. Nie miałem pracowników, sam odpowiadałem za koncepcję i wykonawstwo biżuterii. 

Kunszt tworzenia biżuterii nauczył mnie cierpliwości do pracy nad detalami. Finalnym produktem moich wizji jest okazała biżuteria dedykowana tym kobietom, dla których ważny jest niepowtarzalny pierwiastek. Nie wzoruję się bowiem na popularnych sklepach z biżuterią, wszystkie pomysły są mojego autorstwa.

Rękodzieło artystyczne to dla mnie forma sztuki, którą z powodzeniem mogę realizować od lat. Tworzona przeze mnie srebrna biżuteria autorska powstaje w mikromanufakturze - w domowym zaciszu, bez zbędnego pośpiechu. To pozwala na dopracowanie każdego szczegółu i wykonanie wszystkiego zgodnie z założonym przeze mnie wcześniej projektem.

Biżuteria artystyczna - gwarancja satysfakcji

Wszystkie wyroby to efekt pracy moich rąk. Srebrna biżuteria autorska wychodząca z mojej pracowni trafia przede wszystkim do galerii oraz renomowanych sklepów pod nazwą marki GRZESIŃSKI. Działam zgodnie z obowiązującymi metodami stosowanymi w jubilerstwie, wszystkie produkty wykonuję ze srebra pr. 925. Projektuję zarówno proste i delikatne, jak i bardziej wyszukane wzory. Dzięki temu każda kobieta znajdzie dla siebie idealny zestaw. Wykonuję naszyjniki, kolczyki, bransoletki i pierścionki. Każdy produkt jest w całości wykonany ręcznie, dzięki czemu posiada swój niepowtarzalny, indywidualny charakter. 

W przypadku jakichkolwiek zastrzeżeń oferuję prawo do zwrotu lub wymiany - satysfakcja odbiorcy jest dla mnie najważniejsza.

Biżuteria handmade na wyciągnięcie ręki

Ogromnie cieszy fakt, że obecnie rękodzielnictwo i idea less waste przeżywa swój renesans. W odpowiedzi na te potrzeby i rosnące zainteresowanie srebrną biżuterią artystyczną - w 2019 r. zdecydowałem się otworzyć sklep internetowy. To otworzyło estetom o podobnym guście na dotarcie do moich wyrobów. 

Wdzięczną modelką jest moja żona Elżbieta - i chociaż nie lubi być fotografowana doskonale sprawdza się w tej roli. Dzięki niej mogę zaprezentować jak delikatna srebrna biżuteria pozwala wyeksponować kobiecość i nadać eleganckiego charakteru.

Srebrne rękodzieło - połączone siły to nasza recepta na sukces

Jak to mówią - dobrem trzeba się dzielić. Moja żona Elżbieta obserwując mnie przez lata przy pracy zaraziła się tą pasją. Dzięki temu możemy wspólnie oddawać się naszej misji. Taki kobiecy pierwiastek bezpośrednio przy akcie projektowania i tworzenia pozwala rzucić nowe spojrzenie na pierwotne koncepcje. Z reguły zajmuję się większymi projektami i kreowaniem wizji, a moja towarzyszka Elżbieta wprowadza do nich ład i minimalizm. Dzięki takiej kooperacji jesteśmy w stanie tworzyć ponadczasową biżuterię handmade. Wierzymy, że dzięki temu przetrwa ona dekady i będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl