Duże artystyczne kolczyki srebrne prostokąty

Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 148,00 zł 148.00
ilość para

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Oryginalna biżuteria artystyczna dedykowana kobietom nowoczesnym, ceniącym estetykę wykonania, elegancki styl i modny design. 

Duże kolczyki srebrne na biglu otwartym wykonane w całości ręcznie z oksydowanego srebra próby 925. Unikalne połączenie srebra o nieco surowej fakturze i mosiądzu to doskonały duet kolorystyczny. W kolczykach zastosowano zapięcie typu bigiel otwarty. Projekt autorski.

Rękodzieło sprawia, że prosty geometryczny kształt nabiera innego wymiaru.

Polecamy w komplecie z pierścionkiem, naszyjnikiem i bransoletą.

Każdy egzemplarz biżuterii wykonywany jest od podstaw ręcznie, dlatego otrzymany produkt może delikatnie różnić się od tego prezentowanego na zdjęciach, zachowując jednocześnie główne cechy produktu, charakter, kształt oraz barwę. 

Każdy nasz wyrób jest wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, jest dziełem naszych rąk:)

Dane techniczne

Kruszec srebro próby 925
Waga około 7,3 g
Rodzaj zapięcia bigiel długi
Długość całkowita około 3 cm
Szerokość około 3 cm
Kolor srebra matowy, oksydowany

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl